RCD PR2-201-JBW
RCD (RESISTORS COILS DELAYLINES) PR2-201-JBW Through Hole Resistor, Ceramic, 200Ω, 750V, Axial Leaded, 2W, ± 5%, PR Series
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
产品插件电阻
型号编码PR2-201-JBW