RCD HDP247-1R5-JBQ
RCD (RESISTORS COILS DELAYLINES) HDP247-1R5-JBQ Through Hole Resistor, Thick Film, 1.5Ω, 350V, TO-247, 100W, ± 5%, HDP Series
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
产品插件电阻
型号编码HDP247-1R5-JBQ