RCD PR1-470-JBW
RCD (RESISTORS COILS DELAYLINES) PR1-470-JBW Through Hole Resistor, Ceramic, 47Ω, 500V, Axial Leaded, 1W, ± 5%, PR Series
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
产品插件电阻
型号编码PR1-470-JBW