RCD 160-R050-FBW
RCD (RESISTORS COILS DELAYLINES) 160-R050-FBW Through Hole Resistor, Ceramic, 0.05Ω, 400V, Axial Leaded, 5W, ± 1%, 100 Series
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
产品插件电阻
型号编码160-R050-FBW